Konkurs „Talenty Gminy Gniewino”

Fundacja na Rzecz Rozwoju Gminy Gniewino „Wspólne Dobro” ogłasza nabór wniosków w ramach Konkursu „Talenty Gminy Gniewino”. Konkurs  adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Gniewino , bez względu na płeć i wiek.  Patronem honorowym konkursu jest Wójt Gminy Gniewino. Celem Konkursu jest inspirowanie i zachęcanie do pracy nad własnymi zdolnościami  w różnych dziedzinach: nauce, sporcie, kulturze, sztuce, działalności społecznej i promowanie mieszkańców oraz Gminy Gniewino.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne i prawne działające na terenie gminy Gniewino. Wnioski (załącznik nr 1) należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty oraz poczty elektronicznej. Adres  Fundacji : ul. Szkolna 1, 84-250 Gniewino, mail: mariola.nawrocka@gniewino.pl

Termin zgłaszania kandydatur upływa 30.09.2018 r.

Załączniki do pobrania:

Wniosek (Załacznik nr 1)

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych (Załącznik nr 2)

Regulamin: Talenty Gminy Gniewino

#konkursy